7 סיבות למה חשוב לקחת משכנתא עם יועץ משכנתאות

אז החלטתם לרכוש דירה חדשה, אתם צריכים לקחת משכנתא ואתם מתלבטים האם לקחת יועץ משכנתאות. בשביל כל המתלבטים הכנו לכם 7 סיבות למה חשוב להיעזר בשירותים של יועץ משכנתאות.

  1. זאת ההלוואה הגדולה ביותר שתקחו בחיים שלכם. לרוב האנשים משכנתא היא ההלוואה הגדולה ביותר וגם התחייבות לסכום הגבוה ולתקופה הארוכה ביותר. חבל להתחייב בלי להתייעץ עם בעל מקצוע, בעל ניסיון, שלקח חלק בעשרות, אם לא מאות, משכנתאות.
  2. לא תלכו לבית משפט בלי עורך דין, גם לא כדאי לחתום על משכנתא ללא יועץ משכנתאות. 
  3. הבנק לא לטובתכם, היועץ של הבנק מקבל את השכר שלו מהבנק ולכן האינטרס שלו ושלכם שונה מאוד. המטרה שלכם זה לשלם את הריבית הנמוכה ביותר והמטרה של הבנק שישלמו לו כמה שיותר. לכן אתם חייבים לבוא עם איש מקצוע שילווה אתכם וידאג רק לאינטרסים שלכם.
  4. רובינו לא באמת מבינים בפרטים הקטנים והגדולים של המשכנתא. לוח סילוקין בשיטת שפיצר, פתיחת תיק, מסלולים, ריבית פריים, ריבית קבוע צמודה למדד, מיחזור משכנתא ועוד ועוד מושגים שרובנו לא מכירים. אף אחד לא לימד אותנו את הדברים האלו ולכן מומלץ לקחת יועץ שזה התפקיד שלו. הוא חי בעולם הזה ומכיר את כל הפרטים הקטנים. הרבה מאוד יועצים עבדו בעבר בבנק ומכירים את מאחורי הקלעים של עולם המשכנתאות.
  5. חיסכון בזמן, כאשר אנחנו שוכרים יועץ משכנתאות הוא עושה עבורנו את כל העבודה. מרגע בניית התמהיל של המשכנתא, המשא ומתן מול הבנקים ומדריך אותנו לאורך כל הדרך עד לקבלת הכסף.
  6. גם למי שיש משכנתא יכול להשתמש בשירותים של יועץ משכנתא על מנת לשנות את התמהיל של המשכנתא שלו, זה נקרא מיחזור משכנתא וכך לחסוך לעצמו הרבה מאוד כסף במהלך השנים. 
  7. הרבה מדי אנשים משתמשים בגוגל, בקבוצות פייסבוק, באתרים ובלוגים אשר אינם מוסמכים ולפעמים מאחורי ההצעות שלהם מסתתרים אינטרסים שונים משלכם. לכן חשוב לבחור יועץ משכנתאות בעל ניסיון וידע מקצועי רב.

לסיכום

אצל רוב היועצי המשכנתאות אפשר לקבל פגישה ראשונה ללא עלות, לבדוק איך הם יכולים לעזור לכם על מנת למנוע מכם לעשות טעויות אשר תשלמו הלהן עוד שנים רבות.

רוצים להפחית את ההחזר החודשי למשכנתא?

השאירו פרטים ויועץ משכנתאות מוביל יחזור אליכם בהקדם.